Již čtvrtý ročník Světlohraní proběhl ve dnech 7.11. - 10.11.2018 v Liberci a v Rychnově u Jablonce nad Nisou

Propagaci akce najdete ZDE

Přípravu na akci jsme zahájili 7.11.2018 v Lidových sadech v Liberci v rámci Artových střed -  tradiční výroba lampiónků a podkladů pro jejich výrobu. Ve stejném duchu jsme pokračovali v Rychnově u JBC n.N. v prostrách Alfaspedu.

V pátek 9.11. proběhla akce též v Krajské vědecké knihovně v Liberci ve spolupráci s divadelním sekupením pod vedením Aleny Štěpánové. Vyrobili jsme další lampiony a vedle improvizačního divadelního workshopu jsme shlédli kvalitní divadelní představení pod názvem "Stojí hruška ..."

Páteční příprava v liberecké knihovně se těšila zájmu veřejnosti /s lehkostí a radostí jsme se přenesli  v sobotu o svátku svatého Martina opět do Lidových sadů, kde proběhl celodenní workshop 3D papier TH a papier mache s divadelním improvizačním workshopem, instalací světelné kulisy a následným vystoupením skupiny IMJOY Liberec. 

Na akci bylo úžasné to, že se nám jako již předešlé roky podařilo propojit všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy a všichni, včetně dětí odcházeli velmi spokojení:-).

Celý projekt byl zakončen výborným koncertem tří kapel /Žiwa, Makule a Cémur Šámur/ protknutý tanečními originálními a mystickými vstupy Lucie.

Všem protagonistům, účastníkům a návštěvníkům děkujeme za skvělou atmosféru a těšíme se na nové společné zážitky napřesrok ...

SOCIALS 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

PF 2021.jpg
DÁRKOVÝ POUKAZ NA WRKSHOPY.jpg
DÁRKOVÝ POUKAZ KPMH.jpg

Odesláním vašich kontaktních údajů, zprávy nebo poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.  

  

je registrovanou ochrannou známkou na území ČR

pod reg.č. 375138                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Logo_bigers kopiebezm++.png