top of page

Již čtvrtý ročník Světlohraní proběhl ve dnech 7.11. - 10.11.2018 v Liberci a v Rychnově u Jablonce nad Nisou

Propagaci akce najdete ZDE

Přípravu na akci jsme zahájili 7.11.2018 v Lidových sadech v Liberci v rámci Artových střed -  tradiční výroba lampiónků a podkladů pro jejich výrobu. Ve stejném duchu jsme pokračovali v Rychnově u JBC n.N. v prostrách Alfaspedu.

V pátek 9.11. proběhla akce též v Krajské vědecké knihovně v Liberci ve spolupráci s divadelním sekupením pod vedením Aleny Štěpánové. Vyrobili jsme další lampiony a vedle improvizačního divadelního workshopu jsme shlédli kvalitní divadelní představení pod názvem "Stojí hruška ..."

Páteční příprava v liberecké knihovně se těšila zájmu veřejnosti /s lehkostí a radostí jsme se přenesli  v sobotu o svátku svatého Martina opět do Lidových sadů, kde proběhl celodenní workshop 3D papier TH a papier mache s divadelním improvizačním workshopem, instalací světelné kulisy a následným vystoupením skupiny IMJOY Liberec. 

Na akci bylo úžasné to, že se nám jako již předešlé roky podařilo propojit všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy a všichni, včetně dětí odcházeli velmi spokojení:-).

Celý projekt byl zakončen výborným koncertem tří kapel /Žiwa, Makule a Cémur Šámur/ protknutý tanečními originálními a mystickými vstupy Lucie.

Všem protagonistům, účastníkům a návštěvníkům děkujeme za skvělou atmosféru a těšíme se na nové společné zážitky napřesrok ...

bottom of page