top of page
< Back

Jarní ARTování 2024

Již tradiční jarní papírový happening zaměřený na tvorbu masek. Letos na téma trilobyti.
Jedná se již o devátý ročník, jehož cílem je vedle přivítání jara obnovení povědomí o historii města, kdy v Rychnově u JBC n.N. v minulosti působilo několik divadelních spolků, které zde každým rokem na jaře společně pořádali divadelní slavnosti a průvody masek.

Chcete se k nám přidat? Rádi přivítáme divadelníky, výtvarníky, hudebníky, kouzelníky, tanečníky, kejklíře a další a další začátečníky, profesionály i amatéry bez věkových a dalších možných rozdílů /rodiče s dětmi, děti, studenti, dospělí a ti dospělejší a další. Těšíme se, že se k nám připojíte a společně během těchto dnů vytvoříme bezva atmosféru a užijeme si program tvůrčí i kulturní.

Ozvěte se, předložte nám, jaké dílo máte v plánu vytvořit - po vzájemné konzultaci a následném schválení vás rádi přivítáme v našich řadách. Materiál, který bude možné v našich silách sehnat, dodáme. Je možné použít: papír ve spojení s kovem, dřevem, kamenem, plastem... podařená a dokončená díla budou vystavena na celoroční presentaci v KVK LI v listopadu 2024.

Akce je určena pro všechny bez věkového a dalších možných rozdílů.

22.3./19.4.2023 16:00 - 19:00 přípravné ARTovy pátky - tvorba masek v Kroužky Liduška v Liberci
23.3./20.4.2024 16:00 - 19:00 přípravné víkendové dílny tvorby masek v ALFASPEDU (u kruháče pod dálnicí) / případě vhodného počasí na ZAHRADĚ Komenského 207, Rychnov u Jablonce nad Nisou.

18.5.2024 10:00 - 22:00 veřejná performance - výstava vytvořených masek v plenéru v Liberci (místo konání upřesníme).

bottom of page